לתת כבוד: תיקי MOLESKINE למנהלים

תיקי MOLESKINE

לתת כבוד: תיקי MOLESKINE למנהלים

מנהל שיווק, מנהלות רווחה או מנהלות משאבי אנוש: כדאי שתכירו את תיקי המנהלים של MOLESKINE עבור מתנות יוקרה למנהלים.

כשאנו מחפשים מתנות יוקרה למנהלים, להעניק מתנה איכותית ללקוחות השיווק או רעיון עבור מתנות דירקטוריון, חשוב שנזכור להעניק שי שיכבד את רמת החיים של המקבלים, יהלום ויבוא לידי שימוש. בדיוק כאלו הם תיקיMOLESKINE .
תיק מולסקין הוא מותג איטלקי יוקרתי, מוביל ואיכותי המתאים למגוון צרכי אנשי עסקים ומנהלים.

תיק של נראות ויוקרה

כאמור, כשאנו רוצים להעניק מתנות יוקרה למנהלים או מתנה יוקרתית ללקוחות שיווק שתבואנה לשימוש יומיומי, כדי שנשקיע בתיק יוקרה שיכבד וירשים את רואיו. תיקי MOLESKINE, תיק יוקרתי בעיצוב מתוחכם ובסטייל אירופאי בינלאומי, מהווה את המענה הנדרש למתנות יוקרה למנהלים, חברי דירקטוריון ואנשי שיווק.

גם למנהלים יש למגוון אפשרויות

תיקי המנהלים של MOLESKINE מצטיינים בקולקציה יוקרתית המותאמת למגוון צורכי מנהלים או עבור מתנות דירקטוריון: תיקי עסקים, תיקי לפטופ, תיקי עבודה ותיקי נסיעות.

נוחות ועיצוב חכם

תיקי MOLESKINE למנהלים מקנים נוחות בלתי מתפשרת עבור אנשי עסקים בעיצוב חכם ומותאם.
בנוסף קולקציית תיקי MOLESKINE למנהלים מגיעה במגוון גדלים וצבעים מרשימים ועשויה מרקמים שונים ויוקרתיים, ממרקם עור ועד מרקם בדי יוקרה.

פונקציונאליות

תיקי מולסקין נותנים את המענה הנדרש עבור מתנות יוקרה למנהלים או מתנה יוקרתית ללקוחות שיווק בתיק איכותי עם חלוקת תאים חכמה ומותאמת. עם תיקי מולסקין תמצאו מגוון פונקציות ועיצובים ההופכות אותו לשימושי במיוחד לאנשי עסקים כמו למשל תיק מאובטח בעל פתיחה נסתרת.

חיפשתם להעניק מתנות דירקטוריון, מתנה יוקרתית ללקוחות השיווק או מתנות יוקרה למנהלים?
אנו מזמינים גם אתכם להכיר את תיקיMOLESKINE. תיקי היוקרה של מולסקין יתנו למנהלים וגם לכם, את הכבוד.

התרשמו עוד מקולקציית תיקי מולסקין