המחברת הדיגיטלית ®WhiteLinesLINK

הדרך האנלוגית להתחבר דיגיטלית – מחברת ®WhiteLinesLINK  (מחברת ווייטליינס) ®WhiteLinesLINK הוא השילוב המושלם והחדשני בין מחברת לעולם הדיגיטלי – מחברת עם אפליקציה חכמה לסמארטפון. סורק-אפליקציה חכם שבשילוב עם מחברת ®WhiteLinesLINK, האפליקציה והנייר הייחודי יוצרים את פעולת השמירה, השיתוף והגיבוי לקלה, נוחה ומהירה מאוד. לצפיה בסרט הסבר כללי לפני שנמשיך: ייחודיות המחברת היא בשתי פונקציות עיקריות:
 • א. השורות הלבנות.
 • ב. דפיה ניתנים לסריקה ייחודית עם יתרונות רבים.
א. השורות הלבנות: הוכח מדעית כי קריאה מתוך דף עם שורות לבנות מקלה מאוד על העיניים, כיוון שהטקסט אינו משתלב או מתחבר לעין עם השורות הכהות. המחברת מתאימה לכתיבה עם כל סוגי העטים, העפרונות וכלי הכתיבה ואינה דורשת ציוד מיוחד לשימוש. ב. יתרונות סריקת האפליקציה עם הסמארטפון:
  1. האפליקציה תומכת אייפון ואנדרואיד.
  2. בעת הסריקה מאפשרת האפליקציה סריקה מהירה ויעילה, בדיוק ע"פ גבולות הדף, וללא שוליים מיותרים של המצע עליו מצולם.
  3. הקובץ "מתנקה" מרקע ומתקבל רקע לבן לגמרי. מתקבל קובץ עם הטקסט או הציור, נקי משורות.
  4. הקובץ קל משקל וניתן לשמירה, גיבוי או שיתוף בקלות רבה. משקל הקובץ כ- KB 110 לעומת MB 2 של תמונה רגילה!
  5. ניתן לפתוח את הקובץ עם תוכנה לעיצוב גרפי ולהמשיך לעבוד איתו בקלות וביעילות. תראו איזה חיים קלים יהיו לכם:

האם זה מתאים גם בשבילי?

לא תאמין בכמה הזדמנויות ®WhiteLinesLINK יפגוש אותך!
  1. עובד בצוות? גם אם אתה חבר צוות או מנהל – נאמר שאתה יושב בפגישת עבודה עם עמית מחוץ למשרד, ורוצה לשתף את הרעיונות שלך עם יתר אנשי הצוות. ברגע אחד אתה מעלה את הרעיונות שלך ל Dropbox או Evernote הצוותי שלך או שולח אותם בווטסאפ או בדואר אלקטרוני. הם יקבלו את השרטוט או סיכום הפגישה שלך בזמן אמת ויוכלו לפעול בהתאם. קיצרת זמן להעברת המידע ולהסברים. התייעלת! צפו בסרטון שיחבר אתכם יותר מאי פעם:
אתה נוסע ברכבת או שאתה מחוץ למשרד, ומסביר בטלפון משהו באמת מורכב לחבר או עמית. קשה לעבוד כך! אתה יוצר סקיצה, סורק בקלות, ושולח בWhatsApp או בדואר אלקטרוני וזה כבר אצלו!
 1. אתה בפגישה ללא המחשב הנייד. עם עט רגילה ו-®WhiteLinesLINK העבודה שלך תישמר באופן דיגיטלי. כבר מהפגישה תוכל לשלוח אותה כקובץ אלייך למחשב.
  1. תלמיד או סטודנט? – היית חולה ורוצה לקבל את חומר הלימודים מהשיעורים שפספסת. אתה מבקש מחבר את סיכומי השיעור שכתב.  תתפלל שיש לו ®WhiteLinesLINK, כי אם כן, החומר כבר אצלך במייל, ברור וקריא!
  2. אתה מעצב? אנימטור? אמן? לסרטון מדליק על יצירת אנימציה: ועוד אחד שמדגים Stop Motion:
  אז איך זה עובד? ומה זה: LINK YOUR NOTES? – שמרו את הרעיונות שלכם ב-10 שניות! לצפיה בסרטון הדגמה קצרצר: ברגע שהדף נלכד באפליקציה, יצולם הדף וייסרק באופן אוטומטי. האפליקציה "לוכדת" את ארבעת סימני הפינה הגלויים (האייקונים) בצורה מדוייקת. כעת ניתן לשמור או לשתף את התוכן שלך בענן או בכל מדיה שתבחר, אפליקציה או מחשב. תיבות הסימון הייחודיות – קיצור דרך וזמן לגיבוי, שמירה או שיתוף בכל מדיה: הדרך המהירה לשמור או לשתף את הרעיונות שלך היא לכתוב במחברת. האפליקציה תקלוט באופן אוטומטי את ההוראה שסימנת בתיבת הסימון למטה ותפעל על פיה מיידית:
  1. פתיחת תיבת מייל ויצירת דואר אלקטרוני או WhatsApp
  2. שליחת תוכן הדף לDropbox שלך
  3. שליחת התוכן לחשבון Evernote. לצפיה בסרטון יתרונות השימוש בevernote:
  באפליקציה אפשרויות נוספות לשמירה או שיתוף הרעיונות שלך, והן גם ישמרו עבורך בספרייה המקומית. שים לב – במצב התצוגה המקדימה תוכל לשנות את דעתך למיקם הקובץ גם אם כבר סימנת את אחת מהתיבות על הנייר.   למה זה חדשני? אנו קוראים לזה: "שינוי בזרימת המידע" – לחצו כאן כדי להבין כמה זה פשוט לתפעול במקום לצלם תמונה אקראית כבדה ולא ברורה, האפליקציה  ®WhiteLinesLINK  "לוכדת" את היישום בתנאים אופטיים מקסימליים. המשמעות היא שכל תו וסימן יהיה באותה האיכות ללא קשר למיומנות הצלם ותנאי הצילום. כמו כן, האפשרות להמשיך לעבוד עם הרעיון שרשמת או שרטטת בתוכנות עיצוב מאפשרת להתחיל בסקיצה פשוטה על הנייר ולהמשיך בפיתוח הרעיון דיגיטלית. בנוסף, החופש המתקבל לנגישות למסמכים בענן ובאינטרנט בכל עת, וכן תחושת הביטחון לדעת כי הרעיונות נשמרים ומגובים או משותפים בקלות ובמהירות – זו חדשנות!   אופן לכידת הדף: כדי שהדף ייקלט על ידי האפליקציה, דרושים התנאים הבאים:
 1. יש לכוון ולראות את כל ארבעת סימני הפינה (האייקונים) בתצוגה המקדימה בצורה שאינם מוסתרים או שראותם מוגבלת. מכשיר הסמארטפון אינו חייב להיות בזוית מסויימת והדף ילכד כמעט מכל זוית צילום!
 2. מכשיר הסמארטפון מוחזק באופן יציב.
 3. המכשיר במרחק סביר מהדף ומאפשר "לכידה"
 4. המכשיר אינו בזווית גדולה מדי ביחס לדף.
 5. האור טוב ומאפשר צילום. אם הוא לא מספיק טוב, מומלץ להדליק את הפלאש באפליקציה.
התאמה אוטומטית
 1. גם אם מצלמים את הדף מזווית, האפליקציה מתאימה את הקובץ כך שכל המסמכים נראים כאילו נסרקו באופן ישר.
עריכה אוטומטית
 1. ®WhiteLinesLINK יבצע איזון לשינויי צבע הנגרמים מתאורה לקויה וצל.
האפליקציה מבטלת רעשי רקע ומותירה את הדף עם רקע לבן חלק כדי להעצים את התוצאה. כל הפרטים הקטנים שנכתבו או אויירו בעט, עפרון וצבעים יישמרו במלואם. תיבה לבחירה מהירה סימון אחת מתיבות הבחירה המופיעות בתחתית הדף היא הדרך לקיצור זמן ויעילות ושיתוף במספר דרכים. אם מסמנים עם עט/עיפרון אפשרות אחת או יותר, האפליקציה תפעל בהתאם על ידי יצירת אימייל אוטומטי עם קובץ מצורף של הדף הנסרק ו/או תשלח את הדף ל- Evernote  או תיקיית Dropbox שאותם הגדרת תחת לשונית Settings. בשלב הבא Continue ניתן לשנות את הבחירה ולהוסיף/ להוריד סימונים למרות מה שסומן על הנייר. כדי להשתמש באפשרות זו יש צורך לפתוח חשבון ב Evernote או Dropbox אפשרויות שיתוף נוספות ניתן להעתיק ולייצא את הדף מתוך האפליקציה למצלמה, פייסבוק וטוויטר. ניתן להעתיק את הדף בין תוכנות ולשמור למצלמה כדי לבצע עיבוד תמונה.  חלוקה לקטגוריות ארבע קטגוריות מוגדרות מראש באפליקציה  –  Ideas, Class, Work and Sketche. כהצעות ראשוניות. בעריכת קטגוריות ניתן לשנות את שם הקטגוריה, לשנות את הסדר ברשימה וגם למחוק או להוסיף קטגוריה חדשה כדי לשייך את הדף לקטגוריות לנוחיותך. ניתן לבחור את הקטגוריה לשמירה טרם הלכידה (הצילום) או לאחריה.   הדפסת דפים כדי לנסות את השימוש באפליקציה ובדפים אתם מוזמנים להדפיס דפים בחינם מהקישור הזה ניתן להדפיס דפים עם שורות או משבצות בשני גדלים, יש לשים לב שבהדפסה במדפסת ביתית גודל הדף עשוי להשתנות. מומלץ להשתמש באיכות ההדפסה הגבוהה ביותר, בחלק מהמדפסות התוצאה הטובה ביותר תהיה בשחור לבן ובחלק בהדפסת צבע. ייתכן שנדרש לבצע כוונון של המדפסת ידנית אם התוצאה אינה מספקת. שים לב! אם איכות ההדפסה הנסיונית או הגדרות המדפסת אינן מדוייקות, הן גורמות להדפסה להיות בהירה מדי והאפליקציה עלולה שלא לזהות את סימני הפינות. בהדפסת המחברות, הפנקסים ודפי העבודה שאנו מבצעים אנו מחוייבים כמובן לאיכות ההדפסה שתתאים לשימוש עם האפליקציה.   התקנת האפליקציה בחרו את אפליקצית ®WhiteLinesLINK מחנות האפליקציות שלכם והתקינו בקלות. תאימות האפליקציה למכשירי סמארטפון האפליקציה מותאמת לאייפון 4 ואייפד 3 ומעלה. ככל שהמכשיר מהיר וחדש יותר, כך התוצאה תהיה טובה יותר. האפליקציה אינה תומכת במכשירים מוקדמים יותר, כיוון שלמכשירים מוקדמים יותר אין אפשרות של פוקוס אוטומטי שנדרש לאפליקציה זו. בטלפון מבוסס אנדרואיד, התוצאה תשתנה בהתאם להבדלים של חומרה ותוכנה IOS/ANDROID   סוג המחברת ונראות המחברת אנו מייצרים את המחברת לחברות וארגונים ע"פ הזמנה בכל מפרט מבוקש: מחברת ספירלה, מחברת כריכת ספר, כריכה קשה או רכה, מידה A4, A5 או A6, בכל כמות של דפים פנימיים. הדפסת הכריכות בצבע מלא. ניתן להזמין את הדפים הפנימיים ב:שורות, משבצות, נקודות ואפילו בדפי פרספקטיבה  המיוחדים לאדריכלים ומעצבים. המחברת הינה פטנט חדשני וייחודי כמתנת קידום מכירות, מתנה שיווק או כמחברת שימושית לעובדים.   ויש גם פתרון ללוחות המחיקים המבריקים! לחצו כאן לצפיה בסרטון הדגמה קצרצר שיהפוך את סיכומי הפגישה שלכם ואת הדיאגרמות החשובות בישיבות לקלים לשמירה, לשיתוף ולהמשכיות יעילה בעבודה. עם המגנטים הייחודיים של וויטליינס הלוח יצולם בצורה מדוייקת וללא הברקות.   לתמונות מוצרים ואפשרויות מיתוג לחץ כאן ®WhiteLinesLINK הינו פטנט רשום בעולם. נציגות בלעדית בישראל: חברת האיש החשוב בע”מ  בכל שאלה נוספת צרו איתנו קשר: contact@theman.co.il