מתנות חברה עם אחריות חברתית

מתנות חברה שהן גם מתנה לסביבה!

מנהלת משאבי אנוש או מנהלת שיווק? בואי להעניק ערך מוסף למתנות החברה שלכם למוצרי קד"מ, מתנות פסח לעובדים או מתנה לעובד חדש, מתנות ברות קיימא וידידותיות לסביבה שיעניקו לחברה ולעולם – יותר, הרבה יותר.

אז את מחפשת מתנה לפסח לעובדים, מוצרי קד"מ לתערוכה או מתנה לעובד חדש, אין מושלם מלהעניק את המתנות הידידותיות לסביבה מבית 'האיש החשוב'. מוצרי חברה המחוברים לטבע, יוקרתיים וממותגים ממיטב המותגים העולמיים עם הערך המוסף של שמירה על איכות הסביבה ואחריות חברתית.

מוצר סביבתי בר קיימות, נשאר לאורך זמן בשימוש, מה שמגביר את המיתוג, הנראות והתודעה לחברה לאורך זמן. בנוסף, מוצרי ה'איש החשוב' הידידותיים לסביבה, המחוברים לערכי הטבע הם מוצרים אהובים ופופולריים ומשכך נשמרים לאורך זמן, דבר מהווה שוב, יתרון נפלא למוצרים סביבתיים ברי קיימא הנמצאים בשימוש מוגבר יחד עם שמירה על איכות הסביבה.

ל'איש החשוב' מבחר רב של מוצרי מותג למתנות חברה שהינם ידידותיים לסביבה כמו למשל תיקי גב ממוחזרים BOBBY PRO או BOBBY HERO, תיקי המותג ההולנדי היפיפיים עם מנגנון הגנה ייחודי מפני גניבות. התיקים בעלי עיצוב טרנדי מרשים ועשויים עם חומרים ממוחזרים.

מתנות חברה עם אחריות חברתית!

בנוסף, המוצרים הסביבתיים של ה'איש החשוב' שימושיים ואיכותיים במיוחד, כך למשל, בקבוקים העשויים זכוכית בורוסיליקט, עמידים בפני שבירה. הבקבוקים מבית המותג הדני  RETAP הם מוצר מיוחד של בקבוק בעל עיצוב נורדי אופנתי ויחד עם זאת סביבתי להפליא. בקבוקים עמידים, ברי קיימות הניתנים לשימוש מרובה ובעלי נוכחות מיתוגית לאורך זמן.

המחירים האטרקטיביים למוצרים הסביבתיים לחברות ועסקים מבית 'האיש החשוב' מבטיחים לכם בנוסף לערך הנפלא של קיימות, אחריות חברתית ונתינה לטבע לצד אפקט מותגי מוגבר, גם מתנה וגם מוצר קידום מכירות משתלם במיוחד.

עוד מוצרי קד"מ נפלאים הם AIRMATE Mobile, מוצר שימושי להפליא ומקורי במיוחד. המוצר העשוי חומרים ממוחזרים, הינו תופסן לטלפון הנייד המאפשר לשבת בנוחות מקסימלית בטיסות או בכל מקום אחר ולצפות בסרטונים בטלפון הסלולרי.

למוצרי קד"מ נוספים, מתנה לעובד חדש או מתנות פסח לעובדים, ידידותיות לסביבה בעלות ערכים מוספים שיעניקו לכם, למקבלים ולעולם יותר, היכנסו ובחרו מוצר מנצח, בר קיימא, ממיטב המותגים.